Mgr. IVANA MOUDRÁ

Ředitelka MŠ Pražská 2011-2022, členka redakční rady Dokského zpravodaje.

Ivana bude už asi navždy neodmyslitelně spojená s mateřskou školkou Pražská, kde byla 11 let ředitelkou a za její éry prošla školka největší proměnou - rekonstrukce všech pavilonů, nová kuchyň, přístavba pátého oddělení, zateplení a výměna oken i dveří, revitalizace zahrady...

Ivana vystudovala Českolipské gymnázium a když se do Doks přestěhovala za svým partnerem Milanem Moudrým, začala zde svou pracovní kariéru jako knihovnice. Přesto, že jí práce knihovnice velmi bavila, rozhodla se pro studium speciální pedagogiky a logopedie. Tento obor si velmi zamilovala, a tak neváhala své vzdělání uplatnit a nastoupila jako učitelka v mateřské školce Pražská a již po roce a půl, jak sama říká, byla natolik troufalá, se přihlásila do výběrového řízení na ředitelku této školky. A dobře udělala! To mohou potvrdit stovky rodičů i dětí, které v letech 2011-2022 školku navštěvovaly. Po jedenáct let byla pro ni školka na prvním místě, obětovala jí většinu volného času a díky mnoha etapám rekonstrukcí školky neznala, co to jsou to prázdniny.

Neskutečnou podporu měla, a stále má, ve svém manželovi Milanovi Moudrém, se kterým vytvořili úžasný tandem pro aktivity s dětmi. Místo toho, aby dovolenou trávili sami daleko od dětí a rodičů, naopak objednali autobus a u moře zřídili každý den od 9-14 hod. školku. Kdo z rodičů byl, tak ví... Po 11 letech v pozici ředitelky se rozhodla věnovat naplno své profesi oboru logopedie a speciální pedagogiky a ukončit ve školce své působení.

Ivana a Milan Moudrý mají dvě již dospělé děti a svůj volný čas věnují hodně dokským dětem. Pokud ale vyrazí na dovolenou společně, bývají jejich cílem rozhledny. V české republice navštívili úplně všechny, a tak není divu, že na rozhledny vyráží i do zahraničí.

Za sdružení Doksy náš domov kandidovala již v komunálních volbách 2018 a od té doby je pro nás nepostradatelným členem týmu, a i přes nedostatek času, který věnuje své nové profesi, se i nadále rozhodla podpořit program sdružení Doksy náš domov a opět kandidovat. Děkujeme!


DND | Doksy náš domov since 2010
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!