KAREL ČERVINKA

Člen sportovní komise města Doksy, trenér fotbalové mládeže v Doksech

Vystudoval Střední průmyslovou školu elektrotechnickou v Praze.

V roce 1993 šel za podnikáním do Starých Splavů. Doksy a Staré Splavy mu tak přirostly k srdci, že se v roce 1995 přestěhoval do Doks. Od roku 1994-2007 hrál fotbal za TJ Staré Splavy. Od roku 2012 trénuje mládež TJ Doksy s výjimkou let 2019 a 2020 kde trénoval jako asistent v Jablonci nad Nisou.

Karel má jednoho již dospělého syna, který se věnuje právu a s manželkou Monikou syna Jakuba, který je nadějným mladým fotbalistou.

V roce 2010 vstoupil do komunální politiky s nově zakládajícím sdružením Doksy náš domov. Od začátku patří k aktivním organizátorům akcí Drakiády a Masopustu, právě zde mu neodmyslitelně a po všechny roky patří na záda nůše s koláčky, které coby babka rozdává v masopustním průvodu. Za sdružení Doksy náš domov byl také členem sportovní komise a členem komise pro dopravu a čistotu města.

Podniká v automobilovém průmyslu a pohostinství. Většinu volného času tráví na fotbalovou hřišti, kde se snaží předat zkušenosti mladým fotbalistům. Pokud mu zbude volný čas, rád si užívá jízdu na kole ve zdejších lesích.

DND | Doksy náš domov since 2010
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!