LENKA IPSEROVÁ

Lenka se přestěhovala do Starých Splavů před 14 lety za svým manželem Vladimírem Ipserem. Vladimír je dlouholetým a aktivním členem Sdružení dobrovolných hasičů Staré Splavy a zároveň členem výjezdové jednotky. Lenka si Staré Splavy zamilovala a podílet se na dění v obci považovala za samozřejmost, a tak se také stala členkou dobrovolných hasičů.

Ve Starých Splavech je Lenka dobře známá, jako pracovitá, podnikavá a vstřícná "holka", která mimo jiné na konci Starých Splavů prodává zmrzlinu. Málokdo ale ví, že jejích služeb využívá i mnoho doksáků a lidí z širokého okolí. Protože málokdo ví, že je majitelkou oblíbeného řeznictví U Jindřicha v Doksech. Spousta lidí se divilo, že chce někdo otevřít ve městě další řeznictví a že to možná není nejlepší podnikatelský záměr. To by ale za touhle myšlenkou nesměla stát Lenka, která v oboru měla velké zkušenosti, neboť pracovala 16 let u Maso-uzeniny Procházka a starala se o 30 řeznických prodejen! Lenka za podpory svého manžela otevřela před 3 lety vlastní řeznictví, kde poskytla pracovní příležitost mnoha místním lidem a se svým týmem se snaží o spokojenost zákazníků. Lenka je nejenom skvělou manažerkou řeznictví, která vás často také za pultem obslouží, ale ještě ve volném čase pomáhá manželovi s chovem hovězího dobytka, který je určen právě pro řeznictví v Doksech.

Lenka je velmi pracovitá a volný čas je pro ni vzácný, ale protože jí na Starých Splavech hodně záleží rozhodla se podpořit program sdružení Doksy náš domov a kandidovat v komunálních volbách 2022. Mimo jiných projektů jí velmi záleží na tom, aby se pláž ve Starých Splavech stala součástí života splaváků, aby správu pláže převzalo město a investovalo do rozvoje. Jako mamince pochopitelně záleží na rekonstrukci mateřské a základní školy ve Starých Splavech a vybudování venkovní učebny.

S manželem Vladimírem vychovávají 2 děti a když už náhodou mají trochu volného času rádi vyrazí se svým karavanem po Čechách i do zahraničí.

DND | Doksy náš domov since 2010
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!