MASOPUST

Už tomu bude pár let, co jsme se s přáteli pustili do organizování Dokského a Starosplavského masopustu. Společně se Sborem dobrovolných hasičů se bavíme stále větší a návštěvou masek, které si občané každý rok přichystají. Jsme rádi, že si masopust našel tradici i v našem městě a to především díky zapojení místních lidí, ať už těch, co se do masek převlíknou, nebo těch, kteří pro masky připravují občerstvení na trase průvodu z náměstí Republiky až k hasičské zbrojnici ve Starých Splavech.

A my už se zase těšíme na únor!

DRAKIÁDA

K podzimu neodmyslitelně patří pouštění draků. Tradičně se scházíme na louce naproti zahradnictví u Čepelského rybníka a každý rok hodnotíme nejkrásnější draky, nejlepší krotitele draků, ale také například nejlepšího "vozemboucha"

Letos se na vás budeme těšit v neděli 7. října 2018 na stejném místě jako vždy.

ROZLOUČENÍ S LÉTEM

V neděli 16. září 2018 od 14.00 hodin v zámeckém parku se uskutečnilo první zábavné odpoledne pro celou rodinu s názvem Rozloučení s létem!
Na pódiu se vystřídal harmonikář s kapelou pro děti Basta Fidli z České Lípy a program zakončila kapela Vladimír.

Děti sbírali do herní kartičky razítka na různých aktivitách jako byly hasičské dovednosti, třídění odpadu, fotokoutek, stavba cyklostezky z Obory do Doks, fotbálek, kavárnička, hledání městských policistů, stavba nového pavilonu mateřské školky nebo domu dětí a mládeže...

Dospělí pokud sesbírali alespoň 8 razítek od kandidátů sdružení Doksy náš domov se zařadili do slosování o úplně nový tablet.

Panovala parádní nálada, kterou korunovalo nádherné počasí.