PETR TRMAL

Trmal Petr, 48 let, ženatý, 1 dítě, Střední odborná škola- Mechanik pro stroje a zařízení, Provozní zámku v Doksech. Zastupitel města 2018-2022.

Petr se 32 let věnuje hasičům. Začínal ve Starých Splavech jako hasič, postupně se stal preventistou obce, strojníkem, velitelem jednotky, byl členem Odborné rady velitelů okr. Česká Lípa. Po sloučení jednotek Doksy a Staré Splavy se stal zástupce velitele jednotky. Během působení u hasičů rozšířil své odbornosti a dovednosti jako řidič-strojník, velitel, obsluha motorových pil, vyprošťování z vozidel, zdravotník, práce na vodě, nositel dýchací techniky atd.

Od roku 2009 působí u sboru dobrovolných hasičů v Doksech.

Mezi další zájmy Petra patří stavitelství, stroje, kultura, hudba, cestování. Má zájem o veškerou garážovou, dílenskou techniku a veterány.

Na vojně působil na letištích protivzdušné obrany jako strojník pro tryskové motory.

Pracoval v různých oborech. Začínal jako mechanik, skladník, zásobovač pro dřevařskou firmu. Poté 10 let podnikal v oblasti servisu a prodeje jízdních kol. Od kol se vydal do velkoobchodu školních a kancelářských potřeb jako skladník, řidič osobních i nákladního automobilů. Zájem o něj projevila nová firma. Zde začínal na dopravě, později už jako vedoucí oddělení nábytku zajišťoval nejen prodej, ale i montáž nábytku a dopravu. Ukončení provozovny ho po 8 letech ve firmě ho zavedlo do stavební firmy, která se zabývá od menších zakázek až po stavbu domu na klíč. I zde se věnoval řízení nákladního vozidla. Díky zkušenostem ze všech zaměstnání umí vést kolektiv lidí, má oprávnění profesionálního řidiče. V současné době pracuje jako provozní pracovník na zámku v Doksech. U této práce nejvíce oceňuje rozmanitost práce, při které se setkává s údržbou objektů, parku a techniky. Zajišťování kulturních akcí po celý rok, a hlavně letní sezony, je u staveb podií, promítání letního kina, technické podpory u akcí, ať je to svatba, slavnosti, hudební produkce, divadelní vystoupení či jiné. Toto všechno mu zabírá i většinu volného času, ale jak říká, když vás práce baví, stává se koníčkem.

Do komunální politiky se zapojil v roce 2018 s tím, že je potřeba něco pro naše město dělat a nejen si stěžovat. Díky voličům se stal zastupitelem pro volební období 2018-2022. Do dalšího období jde s tím, že je potřeba pokračovat v projektech, které jsou rozpracované a které jsou zásadní pro obec. Hlavní témata jako jsou pláže v Doksech a hlavně ve Starých Splavech. Chce podpořit projekty, které budou k prospěchu občanů a města ve kterém žije celý svůj život.

DND | Doksy náš domov since 2010
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!