OTVÍRÁME NOVÉ KOMUNITNÍ CENTRUM

20.09.2022

Plníme volební sliby - OTEVÍRÁME KOMUNITNÍ CENTRUM pro všechny - spolkový život je důležitý! Spolkový život napříč všemi generacemi je pro nás důležitý. Stejně tak považujeme za důležité nabídnout dětem pestrou nabídku využívání volného času.

Proto jsme mimo vybudování komunitního centra, podpořili rekonstrukci sálu v motorestu a začínáme stavět u Poslova mlýna sportovní volnočasový areál, nyní pumptrack, v dalších etapách skatepark, in-line dráhu apod.Budova komunitního centra (původní budova ZŠ, později zvláštní školy) prošla kompletní rekonstrukcí a samozřejmě je bezbariérová, vč. výtahu až do podkroví. Právě v podkroví vznikl krásný prostor pro besedy, přednášky, setkávání se. Většina místností má vlastní kuchyňskou linku, aby v nich mohla fungovat samostatná klubová činnost.

Také tělocvična má nové sociální zařízení, sprchy a sklad nářadí.Již na konci září přestěhujeme do budovy Mateřské centrum Stonožka, dětský X-klub a Seniorklub. Ale prostor nyní máme více, takže připravujeme a jednáme o nových volnočasových aktivitách. Jak zájmové kroužky pro děti, tak např. tematické kurzy, či jen tak dílničky třeba před vánoční, velikonoční....

Jedna místnost je také připravena, kdyby byl zájem např. o vedení kurzu malého Master šéfa, nebo pečení perníčků maminek s dětmi apod. Mám radost také z jednáních o Univerzitě třetího věku, jejíž provoz by v této budově mohl být.NAŠIM SLIBEM PRO DALŠÍ ROK je naplno komunitní centrum rozjet, podpořit jeho činnost, zavést více příměstských táborů, dojednat provoz univerzity třetího věku a také se co nejdříve pustit do zahrady, která se za budovou nachází a kterou chceme poskytnout k užívání.

DND | Doksy náš domov since 2010
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!