RADEK PLACHÝ


Vedoucí technických služeb města Doksy

Radek vystudoval maturitní obor Provozní technika a od roku 2018 je vedoucím Technických služeb města Doksy. Vždy mu záleží na místě, kde žije, a proto byl také osm let zastupitelem v obci Skalka u Doks. Radek pracoval přes 20 let ve firmě Rekufol, s. r. o., později Folobal, s. r. o., jako tiskař. Před čtyřmi lety vyhrál výběrové řízení na vedoucího Technických služeb města Doksy a tuto pozici vykonává doposud. Díky tomu se také více začal zajímat o dění ve městě a to ho motivovalo se zase aktivně zapojit do komunální politiky a kandidovat na předních místech za sdružení Doksy náš domov pro roky 2022-2026.

Za posledních 8 let dochází k postupnému rozšiřování činností technických služeb a s tím souvisí i nabírání většího počtu zaměstnanců. V současné době má Radek ve svém týmu 5 stálých zaměstnanců a přibližně dalších 10 pracovníků z úřadu práce. Vzhledem k tomu, že je Radek pracovitý a ochotný a jak sám říká, práce je mu koníčkem, tak jsme za jeho vedení přidali technických službám další činnosti a věřím, že s tím nekončíme. Radek totiž přichází stále s novými podněty jak zajistit lepší úklid a údržbu města.

S manželkou Márií Plachou, která je matrikářskou městského úřadu, mají čtyři dnes již dospělé kluky. Současně se Radek již hrdě hlásí k nové životní funkci, a sice dědečka dvou vnuků a jedné vnučky. Radek je sportovní nadšenec, i když poslední roky se sportu věnuje již jen rekreačně. Pět let hrál sálovou kopanou a v roce 2010 spoluzakládal hokejbalový klub v Doksech. Po úrazu však musel aktivního sportu zanechat.

DND | Doksy náš domov since 2010
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!