SIMONA BAŇKOWSKÁ

Kandidátkou sdružení Doksy náš domov od roku 2010

Členkou výboru pro rozvoj města 2014-2018, kontrolního výboru 2018-2022

Simona pracuje již dvacátým rokem v Mateřské škole Pražská jako hospodářka a vedoucí školní jídelny a nově je zástupkyní ředitelky. Vystudovala Střední průmyslovou školu stavební v Liberci a své technické vzdělání neváhala využít při mnoha etapách rekonstrukce školky, při řešení provozních záležitostí, ale také při přípravách a realizaci jiných městských projektů.

Právě její láska k Doksům ji přivedla k tomu, aby jen neremcala, ale také něco dělala. Ačkoli ji nenajdete na čelních místech kandidátní listiny, je po celé roky velmi aktivní ve své činnosti pro město. Několik let byla členkou výboru rozvoje a poslední čtyři roky dokonce kontrolního výboru.

Simona je nepostradatelnou posilou našeho sdružení, vždyť také byla v roce 2010 jednou jeho zakládající členkou a je klíčovou osobou v organizaci našich tradičních akcí, jako je Masopust a Drakiáda. Mimo jiné od čtyř hodin ráno peče bramborové placky, aby její nevěsta (manžel David) je mohl rozdávat v masopustním průvodu. Při Drakiádě je šéfkou hodnotitelů malých krotitelů a laskavou paní s mnoha dobrotami.

S manželem Davidem mají dvě již dospělé děti a stále jsou stabilním a šťastným párem. Málokdy je ve společnosti potkáte samostatně, ať to jsou srazy veteránů, koncerty či výlety. Nejčastěji je však můžete potkat na automobilových srazech, kde rádi tráví svůj čas s podobně nadšenými lidmi.

Mezi její zájmy také patří nordic walking (chůze s holemi) a kdo by si myslel, že při něm relaxuje, tak nikoliv. Tuto zálibu má naopak spojenou s pozorováním, takže u ní platí "jdu - najdu - volám". Jak sama říká, je ženou z lidu a ženou činu, a tak její připomínky, názory a podněty nejde brát jinak než vážně!

DND | Doksy náš domov since 2010
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!